بازدید کمیسیون کشاورزی از استان‌های غربی ( مجلس هشتم)

سخنگوی کمیسیون کشاورزی از سفر اعضای این کمیسیون به استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل برای بازدید از طرح‌های کشاورزی و آگاهی از مشکلات مردم این مناطق خبر داد.

به گزارش خانه ملت، "عیسی جعفری" سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای این کمیسیون به استان‌های غربی خبر داد و گفت: 12نفر از اعضای کمیسیون کشاورزی به اضافه نایب رییس کمیسیون اقتصادی برای بازدید از طرح‌های مربوط به بخش کشاورزی و آگاهی از مشکلات مربوط به حوزه کشاورزی در این سفر حضور دارند.
نماینده مردم کبودراهنگ و بهار ضمن تشریح برخی از برنامه‌های انجام شده در این سفر، گفت: اعضای کمیسیون کشاورزی در بخش اول سفر خود با حضور در شهر ارومیه علاوه بر نشست‌هایی که با مسئولان اجرایی و فعالان بخش کشاورزی داشتند با حضور در کناره دریاچه ارومیه از وضعیت این زیست بوم بازدید کردند.
جعفری در مورد نتایج بازدید اعضای کمیسیون کشاورزی از دریاچه ارومیه، گفت: متاسفانه دریاچه ارومیه در وضع بحرانی قرار دارد و بالا رفتن شوری آب دریاچه ارومیه مشکلات زیست محیطی فراوانی را به بار آورده است که همه اینها لزوم برنامه ریزی و دقت نظر مجلس و مسئولان در مورد نجات دریاچه ارومیه را نشان می‌دهد.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی همچنین گفت: اعضای کمیسیون در ادامه برنامه سفر خود با حضور در تبریز از چندین طرح مربوط به حوزه کشاورزی بازدید کردند و در جلساتی که با کشاورزان استان اذربایجان شرقی داشتند از نزدیک در جریان مهمترین مشکلات کشاورزی در این منطقه قرار گرفتند.
وی همچنین از برگزاری جلساتی با استانداران و دیگر مسئولان اجرایی این دو استان‌ در جریان این سفر خبر داد و گفت: در جلساتی که با مسئولان اجرایی بخصوص استانداران و مسئولین سازمان‌های مربوط به کشاورزی داشتیم، مسائل این استان‌ها از زیان مسئولان آنها عنوان شد تا اعضای کمیسیون در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌های آینده کمیسیون آنها را لحاظ کنند.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی که از درون اتوبوس حامل نمایندگان عضو حاضر در این سفر با ما سخن می‌گفت به برنامه‌های آینده این سفر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر به سمت استان اردبیل در حرکت هستیم تا در آنجا نیز در نشست‌ها و بازدیدهایی که با کشاورزان و مسئولین خواهیم داشت از مشکلان آنان و بخش کشاورزی مطلع شویم.


ثبت نظرات شما کاربران عزیز
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن ارسالی
وضعیت :

امروز : شنبه - Saturday
امروز :
9 مهر ماه 1401
Today :
2022-10 Oct-01


نظرسنجی
اهداف و برنامه های ارائه شده توسط آقای جعفری برای مجلس دهم را در راستای توسعه روستاها و شهرهای بهار و کبود راهنگ چگونه ارزیابی می کنید؟


مهمترین اخبار و رویدادها

معرفی کتاب

شعار سال ۱۳۹۹
شعار سال 1399